Zabiegi i metody

Diadynamik

Diadynamik (prądy diadynamiczne o małej częstotliwości: 50 i 100 Hz) jest to działanie prądu galwanicznego i nałożonego na ten prąd prądu impulsowego, który działa przeciwbólowo, zmniejszające napięcie mięśniowe wzmagające aktywność naczyniową oraz stymulacje mięśniowe.

Prądy te powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, co daje lepsze ukrwienie. Ma to duże znaczenie w leczeniu obrzęków pourazowych, chorobach układu nerwowego, chorobach reumatycznych oraz stanach pourazowych. Korzystanie z poszczególnych elementów prądów DD jest szczególnie wskazane w leczeniu zespołów bólowych występujących w przebiegu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i dyskopatii.

Diadynamik stosuje się również w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, nerwobólach, chorobie zwyrodnieniowej stawów, stanach pourazowych, zanikach mięśni z nieczynności, porażenia obwodowego nerwu twarzowego, półpaśca, odmrozin, obrzęków na tle zaburzeń odżywczych.

Nowocześnie wyposażona sala
do ćwiczeń i terapii

Witamy na stronie Beavita.pl 

Na stronie internetowej Gabinetu Rehabilitacji Beavita.pl znajdziesz ofertę zabiegów rehabilitacyjnych, informacje na temat specjalistycznego sprzętu oraz jak można nas znaleźć.  Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego gabinetu. Nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, jak również wykwalifikowany personel medyczny zapewni Państwu nawyższą jakość usług. Wykonujemy również zabiegi w ramach  kontraktu z NFZ.

Serdecznie zapraszamy!

Masz pytania?

Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego.